Menu

Statua Sportu

od 2007 roku - mój mocno subiektywny blog o sporcie - głównie o tym zza Oceanu

81 vs. 81

bartman7

Terrell Owens & Randy Moss

Nie można powiedzieć, że są jak ogień i woda. Obaj są jak ogień, albo jak woda.


Terrell Owens i Randy Moss dwóch wide receiverów, którzy są uważani za jednych z najbardziej utalentowanych w historii NFL. Na ich nieszczęście są również jednymi z najbardziej niezdyscyplinowanych i nieprzewidywalnych zawodników w historii.


Potrafią poprowadzić swoje drużyny do sukcesów, potrafią także totalnie rozbić drużynę od wewnątrz i zabrać ją na dno - co kończy się ich odejściem z klubu.


Tak było w przypadku Owensa w Philadelphia Eagles i Mossa w Oakland Raiders.


W tym sezonie obaj jak do tej pory „ciągną wózek” w tym samym kierunku co ich koledzy z drużyny i oba ich teamy mają z tego same korzyści. Zarówno Dallas Cowboys Owensa i New England Patriots Mossa są w tym sezonie niepokonane.


Po niedzielnym pojedynku obu zespołów już tylko jeden z nich będzie niepokonany.

Rywalizacja obu teamów stoi oczywicie pod znakiem konfrontacji dwóch numerów 81 : Mossa i Owensa.


Możemy byc pewni, że obaj zrobią wszystko co będzie w ich mocy by zwycięsko wyjść z tej rywalizacji.


T.O nie przepuścił oczywiście okazji aby podgrzać odpowiednio atmosferę przed spotkaniem i przyciągnąć jak największą uwagę mediów na siebie.


Wydał krótkie oświadczenie, w którym poinformował, że w związku ze spodziewaną wielką liczbą pytań, które będą skierowane do prawdziwego nr. 81 (czyli jego) o inny nr. 81 (Moss) wszelkich wyjaśnień w tej kwesti udzieli po zakończeniu niedzielnego spotkania.


Zapowiada się więc świetny pojedynek dwóch niepokonanych do tej pory drużyn i dwóch kontrowersyjnych i znakomici grających w tym sezonie zawodników.


Już nie mogę się doczekać. Jeszcze tylko, albo aż 3 godziny.

Na rozgrzewke :

Filmik Moss vs Owens


P.S. Mamy nowego mistrza polski w futbolu amerykańskim, został nim zespół Wrocław Crew, który pokonał Silesia Miners 18-0.

© Statua Sportu
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci